Міжнародний арбітражний суд поставив ультиматум?
Загрузка плеера...

Президент Лондонського арбітражного трибуналу Девід Карон у неділю, 3 грудня, заявив, що дає українській владі тільки добу, щоб припинити незаконні дії стосовно заарештованого власника Житомирської кондитерської фабрики Ігоря Бойка. Про це повідомив керівник Інституту правових реформ, юрист Андрій Портнов на своїй сторінці у Facebook.

Він наголосив, що Бойко поскаржився в Міжнародний арбітражний суд на затримання та побої під час доправлення у СІЗО.

Юрист зазначив, що у своєму наказі суд, вказав усі останні факти: арешт, побиття, викрадення у невідоме місце, відмову у прийнятті слідчим ізолятором через травми, а також загрози життю та здоров’ю Бойка.

Портнов зауважив, що це одна із найшвидших міжнародних судових реакцій щодо дій чинної української влади за останній час.

Нагадаємо, 8 листопада 2017 року американському інвестору, власнику Житомирської кондитерської фабрики Ігорю Бойку, було повідомлено про підозру в розтраті 400 млн гривень.

У суботу, 2 грудня, Бойко був побитий силовиками під час затримання та конвоювання його до Лук’янівського СІЗО.

За інформацією ЗМІ, до скандалу довкола рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики причетний народний депутат Сергій Пашинський та міністр юстиції Павло Петренко.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram