Каталонських міністрів звільнили під заставу
Загрузка плеера...

Верховний суд Іспанії вирішив відпустити шістьох із восьми затриманих колишніх членів уряду Каталонії, які брали участь у незаконному проголошенні незалежності регіону. Екс-чиновників зобов’язали сплатити заставу у розмірі 100 тисяч євро. Щотижня вони мають з’являтися до приміщення суду, аби засвідчити свою присутність. Виїжджати за кордон їм суворо заборонено.

Не пощастило колишньому віце-президенту бунтівної автономії Уріолу Жункерасу та екс-міністру внутрішніх справ Хоакіму Форну. Суддя Пабло Льярена відмовив їм у клопотанні про звільнення з-під варти, оскільки, на його думку, існує великий ризик повторення ними вчинених раніше злочинів. 

Зазначимо, що наприкінці листопада Жункерас та його соратники оприлюднили листа, у якому погодилися визнати владу Мадрида. Вони вирішили відстоювати свою політичну позицію виключно у законний спосіб і попросили суд про обрання запобіжного заходу, не пов’язаного з арештом. Колишній лідер Каталонії Карлес Пучдемон та решта екс-міністрів перебувають на території Бельгії.    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram