Британці знайшли перших "біткоїнових мільярдерів"
Загрузка плеера...

Біткоїн став одним з найбільших трендів 2017 року. Криптовалюта б’є неймовірні рекорди за темпами росту вартості: зараз за одну одиницю віддають понад 11 тисяч доларів, хоча ще чотири роки тому курс біткоїна не перевищував 120 американських "зелених".

Авторитетна британська газета Telegraph знайшла двох чоловіків, які, на переконання журналістів, є першими на планеті людьми, чий статок сягнув позначки мільярд завдяки віртуальним грошам. Брати-близнюки Кемерон та Тейлор Вінклвосси у 2013 році придбали 1% світового запасу біткоїнів за 11 мільйонів доларів. Бізнесмени повірили у те, що їх інвестиція буде вдалою, і не прогадали. Тепер на їх рахунках еквівалент 1 мільярда 100 мільйонів доларів.

Цікаво, що Вінклвосси відомі не лише як "біткоїнові мільярдери", але й як ті, хто оскаржували право Марка Цукерберга називатися творцем Facebook. На переконання братів, програміст вкрав їх ідеї під час одного спільного проекту. Судовий процес завершився мировим договором, згідно з умовами якого Цукерберга зобов’язали виплатити Вінклвоссам 65 мільйонів доларів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram