Активісти блокують NewsOne, вимагаючи вибачень
Загрузка плеера...

У неділю, 3 грудня, у Києві невідомі чоловіки в балаклавах заблокували телеканал NewsOne мішками з піском та колючим дротом. Протестувальники заявили, що не погоджуються з "політикою каналу".

Повідомляється, що люди під будівлею NewsOne називають себе ветеранами АТО і представниками різних радикальних організацій. За їхніми словами, вони чекають вибачень від власника каналу, народного депутата Євгена Мураєва. Крім того, вони вимагають звільнити деяких ведучих і змінити редакційну політику каналу. Про це у прямому ефірі заявив Олексій Сердюк, якого один з активістів назвав організатором акції.

Водночас сам Мураєв вважає, що до блокування причетний керівник "Братства" Дмитро Корчинський. У редакції телеканалу кажуть, що подія пов’язана з тим, що NewsOne – єдиний з українських ЗМІ цього дня транслював "марш за імпічмент".

Блокування телеканалу вже прокоментував очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков, якого напередодні працівники NewsOne просили втрутитися і врегулювати інцидент. Зокрема, міністр закликав радикалів припинити акцію, а редакторів та власників – не провокувати людей. Він додав, що Національна поліція ухвалить рішення щодо ситуації в межах компетенції.

Наразі акція протесту під будівлею каналу триває, активісти не планують покидати територію NewsOne. Також на місці події перебувають і представники поліції, але, за словами журналістів заблокованого телеканалу, у ситуацію правоохоронці не втручаються.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram