Луценко вважає таємних агентів НАБУ нелегальними
Загрузка плеера...

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що агенти Національного антикорупційного бюро під прикриттям працюють нелегально. За словами Луценка, штат так званого таємного відділу НАБУ сформовано з порушеннями, адже таємні агенти антикорупційного бюро повинні проходити відкритий конкурс. Тим часом кілька десятків агентів, які займаються стеженням, були призначені секретно.

Луценко також вважає, що таємні агенти НАБУ незаконно використовують матеріали прослуховування СБУ, адже жоден із співробітників офіційно не має доступу до державної таємниці. Генпрокурор вважає таке порушення є кримінальним злочином. Крім того, в ГПУ стверджують, що для стеження за людьми агенти антикорупційного бюро використовували контрабандну техніку.

Очільник Генеральної прокуратури заявив, що у Ситника просто намагаються прикрити свої проблеми співпрацею з ФБР. Луценко заявив, що Федеральне бюро розслідувань США офіційно залучали лише для розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета. Закордонні спецслужби завжди мають отримувати дозвіл для проведення операцій на території України.

Тим часом посол України у США Валерій Чалий заявив, що спробує примирити НАБУ і ГПУ. Для цього у Вашингтоні запланували зустріч представників правоохоронних органів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram