Фуркад та Германн тріумфували у персьюті

Перший етап цьогорічного Кубку світу з біатлону завершувався у неділю двома гонками переслідування. Українські вболівальники покладали великі надії на Юлію Джиму, яка у спринті посіла третє місце. На жаль, повторити медальний успіх наша спортсменка не змогла. Проте загалом персьют склався для синьо-жовтої збірної цілком вдало.

Джима припустилася п’яти помилок на вогневих рубежах і фінішувала 21-ою. Всі інші українки покращили свій результат порівняно зі стартовою позицією. Анастасія Меркушина, встановивши рекорд швидкострільності, піднялася з 34-ого на 25-ий рядок протоколу. Віта Семеренко відіграла три позиції і стала 18-ою. Її сестра Валя одна з небагатьох пройшла гонку без промахів і посіла 16-е місце. А найбільшого прогресу досягла Олена Підгрушна. З одним неточним пострілом і чудовим темпом на останньому колі капітан команди увійшла до чільної дев’ятки, хоча вирушила на трасу аж 28-ою. Перемога ж дісталася німкені Дениз Германн, що продемонструвала неймовірну швидкість і аж на 25 секунд випередила француженку Жюстін Бресаз.

У чоловічій гонці не було рівних Принцу біатлону Мартену Фуркаду. Володар Великого кришталевого глобуса мав настільки значну перевагу над суперниками, що дозволив собі трохи посвяткувати перемогу з трибунами вже після останньої стрільби. Єдиний представник України Артем Прима мав у своєму пасиві лише один промах, завдяки чому перемістився з 50-го місця на 24-е.