Головні події 3-4 грудня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 3-го до ранку 4 грудня 2017 року:

В Одесі оголошено план "Перехоплення"

На вулиці Бугаївській в Одесі внаслідок стрілянини загинув чоловік. Поліція оголосила план "Перехоплення". Наразі правоохоронці встановлюють обставини вбивства. За інформацією ЗМІ, жертва належала до однієї з бандитських груп.

США та Корея готуються до війни

Сполучені Штати та Південна Корея проводять найбільш масштабні навчання військово-повітряних сил. Участь в них беруть понад 200 літаків, серед яких надзвукові стратегічні бомбардувальники. Навчання отримали назву Vigilant Ace.   

NewsOne вимагає припинити блокування

Телеканал NewsOne звернувся до Президента та міністра внутрішніх справ з проханням втрутитися у ситуацію з блокуванням їх офісу. У Національній спілці журналістів України перешкоджання роботі мовника назвали утиском свободи слова.

Росія мала державну допінг-програму

Всесвітнє антидопінгове агентство підтвердило достовірність наданої йому інформації про державну допінг-програму Росії. Цей факт має посилити тиск на Міжнародний олімпійський комітет щодо відсторонення РФ від Ігор у Пхьончхані.

Агенти НАБУ "поза законом"

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що всі агенти НАБУ зараз перебувають "поза законом". Очільник ГПУ вважає, що апарат агентів "є нелегальним угрупованням, яке діє нелегальними методами з нелегальною апаратурою".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram