НАЗК не хоче показати документи про звільнення Соломатіної
Загрузка плеера...

Національне агентство з питань запобігання корупції відмовилось надати нардепу Мустафі Найєму копії документів про звільнення Ганни Соломатіної без письмового зобов’язання про нерозголошення.

Про це йдеться у повідомленні від НАЗК, яке отримав парламентарій у відповіді на депутатський запит, і опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Як написав Мустафа Найєм у соцмережі, "НАЗК відмовилося надати копії документів про звільнення Ганна Соломатіна, посилаючись на... конфіденційність інформації". За його словами, "після розкриття агентів НАБУ, це, звичайно, верх абсурду".

Натомість НАЗК попросило нардепа "навести обґрунтування, яким чином запитувана інформація пов’язана зі здійсненням повноважень". Також Найєма запросили у відомство, щоб підписати зобов’язання "щодо забезпечення вимог закону України "Про захист персональних даних". Тоді він отримає відповідні документи.

Депутат зауважив, що просив лише копію наказу про звільнення і підстави, на яких він був написаний. Тому він прийде в НАЗК, щоб отримати відповідні документи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram