Учасники подій у Княжичах пройдуть експертизу
Загрузка плеера...

Печерський районний суд столиці призначив примусову психіатричну експертизу двом поліцейським (Романові Мариновському та Андрію Курті), яких підозрюють у причетності до перестрілки у селі Княжичі, що на Київщині. У Генеральній прокуратурі стверджують, що один із підозрюваних Роман Мариновський незаконно дав вказівку своїм підлеглим і співробітникам спецпідрозділу КОРД стріляти по машині поліції охорони, а також сам відкрив вогонь.

Інший фігурант справи Андрій Курта, як встановили правоохоронці під час досудового розслідування, незважаючи на чималий досвід військової служби, доволі видимі погодні умови, без з'ясовних причин здійснив не менше 3 прицільних пострілів із автомата Калашникова по вікну службового автомобіля поліції охорони.

Тому у слідства виникла необхідність з'ясувати, чи не було у підозрюваних копів розладів психічної діяльності.

Суд надав дозвіл на примусове проведення амбулаторної психіатричної експертизи на строк не більше двох місяців. Її проведуть фахівці Київського міського центру судово-психіатричної експертизи. Під час процедури спеціалісти мають встановити, чи страждали підозрювані поліцейські будь-якими психічними захворюваннями, чи потребують вони медичного лікування, і чи є вони осудними.

Як відомо, смертельна перестрілка в Княжичах, внаслідок якої загинуло 5 правоохоронців, сталася 4 грудня 2016 року. Строк розслідування кримінального провадження продовжено до 28 лютого 2018 року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram