Посадовець Нацполіції скаржиться на дії НАЗК
Загрузка плеера...

Заступник начальника Головного слідчого управління Національної поліції Дмитро Бут заявив, що Нацагентство з питань запобігання корупції неправомірно направило до суду протокол про адміністративне правопорушення. Відповідне повідомлення опубліковане на сайті Міністерства внутрішніх справ України.

За словами високопосадовця, мова йде про отриманий подарунок для дитини - собаку породи померанський шпиц. Інформацію про неї чиновник вписав до декларації після того, як НАЗК перевірило його статки за 2015 рік, не виявило правопорушень і лише зазначило про необхідність внести уточнення щодо подарунку. Хоча про який саме подарунок іде мова у самому Нацагентстві не уточнювали. Як стверджує Дмитро Бут, він усе виконав відповідно до вимог закону.

Проте у листопаді 2017-го його запросили прибути до НАЗК вже для ознайомлення з протоколом про адміністративне правопорушення. Бут стверджує, що не зміг прийти, бо перебував на лікарняному. За його словами, він письмово повідомив про це Нацагентство.

30 листопада НАЗК прийняло рішення не передавати адміністративний протокол відносно Дмитра Бута до суду. Проте згодом чиновник дізнався, що документ вже направлений, і каже що не знає яким чином його збираються притягнути до відповідальності за, на його думку, надумане правопорушення.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram