Генпрокуратура знайшла "таємну кімнату" НАБУ
Загрузка плеера...

У Генеральній прокуратурі заявили про обшук "таємної кімнати" Національного антикорупційного бюро України.

Речниця генпрокурора Лариса Сарган повідомила, що таємним офісом виявився приватний будинок у Києві, де розташовувався другий підрозділ НАБУ. У Генпрокуратурі стверджують, що у приміщенні зберігали іноземні паспорти, спецтехніку для зняття інформації та секретні документи.

У ГПУ вважають, що результати обшуків лише підтверджують, що детективи НАБУ ігнорували закон про додержання державної таємниці.

Крім того, працівники ГПУ провели обшуки у конспіративній квартирі та за місцем проживання агентів так званого другого підрозділу. У Генпрокуратурі запевняють, що до об'єднання входили здебільшого колишні правоохоронці. Вони не проходили жодного конкурсу. Сарган зазначила, що конспіративні приміщення використовували для нарад і розробки планів "по незаконному притягненню до кримінальної відповідальності".

Нагадаємо, у середу співробітника НАБУ затримали під час передачі хабара заступниці голови Державної міграційної служби. В антикорупційному бюро заявили, що силовики завадили проведенню спецоперації. У ГПУ зазначили, що дії детектива підпадають під статтю "провокація підкупу".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram