Кияни розповіли про ціни перед святами, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

Перед новорічними та різдвяними святами продавці традиційно підіймають ціни на продукти харчування. Яким буде цей ріст зараз і чого очікують кияни?

Журналісти NewsNetwork поцікавились думкою киян, запитавши у перехожих: "Чи очікуєте Ви здорожчання продуктів до свят?"

І ось які відповіді ми отримали.

Ірина Сергіївна, жителька Києва:

"Очікую… Безкінечно набридло це здорожчання. Очікую, очікую. Пенсії не вистачає".

Ніна Петрівна, жителька Києва:

"Ну а як же? Здорожчання, воно кожен день трапляється. Що Ви, не бачите по цінам. А сири які дорогі. Масло, сир…Все, що потрібно купувати родині на кожен день".

Любов Петрівна, жителька Києва:

"Звичайно, всі очікують. Це вже зрозуміло, що на свята все здорожчає. І свята у нас будуть не такі хороші, як раніше. Ікри можна було придбати і рибки… А зараз все впирається у бюджет. Тому свято буде, а для нас, для пенсіонерів, не таким буде. Адже ми не зможемо купити те, що хочемо. А якщо буде підвищення, то на всі продукти. Зараз без свята підвищують, а перед Новим роком і Різдвом воно завжди дорожчає".

Алла Петрівна, жителька Києва:

"Очікую, на все очікую, і готуюсь до цього вже. Зараз купую. Фрукти, овочі. М’ясо вибірково. Все дуже дорого. Для нас, пенсіонерів, дуже важко витримати це все. Ну нічого. Будемо триматися, молитися Богу і все рівно готувати гарне свято".

Валерій, житель Києва:

"На всі, абсолютно на всі продукти кожного дня піднімається ціна. Ось завтра прийдемо до цього ж прилавку і побачимо зовсім інші цифри, я думаю".

Олеся, жителька Києва:

"Ну звісно буде здорожчання. Та люди все рівно будуть купувати. Я думаю, що зростуть ціни на м’ясо, свинину, адже всі будуть щось запікати. Це будуть овочі, цитрусові, адже їх купують на новорічний стіл, яйця, думаю. Молочка – навряд чи, хліб – навряд чи. Думаю, що здорожчання буде, але люди все рівно купуватимуть. Новорічні – найбільші свята, які у нас є. Тому звісно будуть подорожчання і не малі. Зараз все дорожчає, а тоді ціни будуть ще більшими. У нас так у державі, нажаль".

Оксана, жителька Києва:

"Треба купувати трішки раніше те, що можна купувати. Але я вважаю, що це не правильно, що все дорожчає до свят. Я не бачу причини, чому воно повинно дорожчати".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram