Transparency розкритикувала тендер НАЗК
Загрузка плеера...

Національне агентство з питань запобігання корупції оголосило сумнівний тендер. Про це заявили в українському представництві міжнародної антикорупційної організації Transparency International. Йдеться про замовлення аудиту Єдиного державного реєстру декларацій.

НАЗК замовило консультаційні послуги з питань комп'ютерного аудиту та комп'ютерного апаратного забезпечення через систему Prozorro. За аудит Національне агентство готове заплатити близько 200 тисяч гривень.

В антикорупційні організації вважають, що в умови тендеру закладено корупційні ризики. НАЗК заявило, що компанія, яка здійснюватиме аудит, повинна бути резидентом України, мати досвід на ринку телекомунікаційних послуг (мінімум 10 років) та досвід роботи із загальнодержавними проектами. Ці вимоги у Transparency International розцінили як дискримінаційні, адже вони значно обмежують вибір.

Крім того, в антикорупційній організації обурились тим, що термін подачі заявок дуже обмежений. Аукціон має розпочатись уже 5 грудня, хоча для проведення аудиту Нацагентство має ще 10 місяців.

Transparency International закликала Національне агентство з питань запобігання корупції скасувати цей тендер і оголосити новий. У НАЗК поки не відреагували на заяву антикорупціонерів.

Нагадаємо, раніше Transparency International заявила, що очільниця агентства Наталія Корчак має залишити посаду на час розслідування стосовно фальсифікацій у НАЗК.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram