Суд не вважає бездіяльність Гройсмана протиправною
Загрузка плеера...

Суд розглянув позов проти прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. До голови уряду позивались троє народних депутатів (Андрій Деркач, Валерій Дубіль та Юрій Одарченко). При вирішенні спору служителі Феміди стали на бік прем'єра. Причиною невдоволення нардепів стала очільниця Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун.

Парламентарії вимагали, щоб суд визнав протиправною бездіяльність Гройсмана, який за півтора року не погодив кандидатуру міністра охорони здоров'я. Уляна Супрун, яка нині очолює відомство, є лише виконувачкою обов'язків.

Суд відмовив парламентаріям, пояснивши, що вносити пропозиції щодо складу Кабміну має саме коаліція депутатських фракцій. Голова уряду також може вносити подання про призначення міністрів, проте у Конституції не встановлено, коли саме це має відбуватись. Таким чином, вирішили судді, Гройсман не порушив жодних строків.

Позивачі зазначили, що за час перебування на посаді "нелегітимна" Уляна Супрун наробила чимало помилок, спричинивши значну шкоду життю і здоров'ю українців (відсутність вакцини, зрив програми закупівлі медпрепаратів тощо).

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram