Українці заплатили за порятунок банків 830 млрд грн
Загрузка плеера...

У Національному банку України заявили, що за останні три роки на подолання банківської кризи витратили 14% валового внутрішнього продукту. І це, за словами заступника голови регулятора Дмитра Сологуба, доволі мала сума.

На думку посадовця, проблеми в банківському секторі України стали наслідком фінансової кризи 2008-2009 років, із яким вітчизняні регулятори так і не зуміли впоратися.

Водночас, за інформацією Всесвітнього банку, номінальний ВВП з 2014 по 2017 роки в Україні загалом склав близько 6 трильйонів. Отже, із них близько 830 мільярдів витратили на порятунок банків, більше сотні з яких все-таки стали банкрутами.

У четвер, 30 листопада, Нацбанк відкликав банківську та генеральну ліцензії у публічного акціонерного товариства "Фінансовий партнер" та виключив підприємство з Державного реєстру банків.

Варто зазначити, що частина українських політиків та експертів звинувачують у банківській кризі персонально нинішню голову НБУ Валерію Гонтареву та її команду. При цьому біля Нацбанку неодноразово збиралися люди з вимогою притягнути Гонтареву до кримінальної відповідальності.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram