Очільник "Укрзалізниці" заробляє більше канцлера
Загрузка плеера...

Журналісти кількох вітчизняних видань оприлюднили інформацію щодо заробітної плати тимчасового виконувача обов’язків голови державного підприємства "Укразалізниця" Євгена Кравцова. Виявилося, що посадовець щомісяця отримує захмарну суму – 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Якщо перевести ці гроші у євро, отримаємо 40 тисяч умовних одиниць. Таким чином, Кравцов заробляє у понад два рази більше, аніж, до прикладу, канцлер Федеративної республіки Німеччина Ангела Меркель, яка зараз, до речі, теж має приставку "в. о." Посадовий оклад очільниці німецького уряду – 18 тисяч євро. Президент Франції Еммануель Макрон отримує ще менше – лише 15 тисяч.

Питань до керівництва національного перевізника було б менше, якби їх праця справді заслуговувала солідного фінансового винагородження. Проте жодних якісних зміг порівняно з "добою Бальчуна" експерти не помітили. До того ж, на адресу "Укрзалізниці" лунають дуже серйозні звинувачення. За деякими даними, усі структури підприємства щороку незаконно збагачуються на півмільярда гривень за рахунок корупції та тендерних махінацій.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram