За розгін студентів досі нікого не засудили
Загрузка плеера...

Через чотири роки після побиття студентів під час Революції Гідності суд не виніс жодного вироку. Про це заявив голова департаменту спецрозслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк.

Прокурор заявив, що через події 30 листопада 2013 було відкрито десятки кримінальних проваджень, причетними до організації розгону вважають 22 особи. Це і виконавці (колишні міліціонери та бійці "Беркуту"), і керівники (екс-міністр внутрішніх справ, колишній голова РНБО та колишній президент). Проте жодну особу так і не визнали винною. Деякі з підозрюваних досі працюють у державних органах. Горбатюк відзначив, що судді навіть не обирають запобіжний захід для підозрюваних, і причетні до розгону Євромайдану запросто можуть втекти з України.

Нагадаємо, раніше голова департаменту спецрозслідування заявив, що прокурори передали скарги на 12 осіб до Вищої ради правосуддя. Папери стосуються тих суддів, які затягують розгляд справ щодо злочинів під час Революції Гідності. Проте жодного результату у ГПУ поки не отримали. Тим часом у ВРП запевняють, що всі звернення опрацьовують у передбаченому законом порядку. Звинувачення у зволіканнях тут назвали безпідставними.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram