Метро на Троєщину: Китай чекає гарантій Кабміну
Загрузка плеера...

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що для будівництва метро на Троєщину потрібні гарантії від Кабінету Міністрів. Міський голова в ефірі одного з телеканалів повідомив, що китайський консорціум уже готовий розпочати роботу, проте інвестори не готові вкладати гроші у проект, поки уряд не підтвердить, що українська сторона також заплатить свою частку. Вартість проекту оцінюють у два мільярди доларів. При цьому 1,7 млрд Україна залучить у якості кредиту. Повертати борг планують впродовж 15-20 років.

Зазначимо, меморандум про будівництво четвертої гілки метро, що сполучатиме Троєщину і Жуляни, було підписано наприкінці листопада. А от перемовини щодо будівництва Подільсько-Воскресенськго мосту ще тривають. У КМДА повідомили, що у якості можливих партнерів розглядають Німеччину та Китай. Саме через цей міст має проходити у майбутньому четверта гілка київського метрополітену. Будівництво об'єкту розпочали ще 25 років тому.

Віталій Кличко повідомив, що, проект будівництва передбачає зведення 13 станцій та облаштування переходу між метро і міською електричкою. Довжина четвертої гілки становитиме приблизно 18 км. Будівництво триватиме щонайменше п'ять років.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram