ЗМІ оприлюднили нову версію вибухів у суді
Загрузка плеера...

Правоохоронці провели обшуки у помешканні Руслана Тапаєва, який 30 листопада підірвав дві гранати у судовій залі. Про це повідомив речник Національної поліції Ярослав Тракало.

За його словами, правоохоронці встановили автівку, на якій підривник під'їхав до суду. Під час обшуків житла заборонених чи підозрілих предметів не виявили.

Крім того, у ЗМІ оприлюднили ще одну версію вчинку чоловіка. За словами журналістів, Тапаєв міг підірвати гранати не лише через помсту за вбивство старшого сина, а задля безпеки молодшого, якого звати Султан. Відомо, що він відбуває тюремне покарання за ДТП зі смертельним наслідком. Султан на пішохідному переході насмерть збив двох дівчат і втік із місця події.

Судове засідання, під час якого були підірвані гранати, стосувалося справи людини на прізвисько "Мопа". Одну гранату Тапаєв-старший кинув собі під ноги, а другу - у бік підсудного. Усе тому, що батько непокоївся долею свого сина, якому "Мопа" не давав би життя за ґратами.

Наразі в медзакладі перебуває 6 постраждалих від вибуху в суді, ще четверо людей відмовилося від стаціонарного лікування.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram