ЄБРР дасть грошей на енергоефективність
Загрузка плеера...

У Європейському банку реконструкції та розвитку заявили, що рівень енергоефективності в Україні найнижчий в Європі. Без вирішення цієї проблеми, як вважають в ЄБРР, держава не зможе виробляти конкурентну продукцію.

Для вирішення проблеми Європейський банк реконструкції та розвитку пообіцяв надати Україні ще 18 млн євро на виконання програми "теплих кредитів". Це механізм, який передбачає державне відшкодування частини витрат на утеплення квартир або будинків. На таку допомогу можуть розраховувати як окремі мешканці, так і ОСББ.

Щоправда, тим, хто взяв кредит на ремонт, відшкодовують не більше 40%. Зараз у програмі беруть участь три банки з європейським капіталом. У ЄБРР пообіцяли, що до проекту долучиться ще одна фінансова структура. ЄБРР планує профінансувати близько 18 тис. "теплих кредитів" (по тисячі євро на кожен)

Відзначимо, у Європейському банку реконструкції згадали також про приватизацію держпідприємств. Партнери закликали українських політиків пришвидшити цей процес. Голова ЄБРР Шевкі Аджунер вважає, що приватизація повинна стати головною реформою 2018 року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram