Бьо кинув виклик Принцу біатлону
Загрузка плеера...

Домінація француза Мартена Фуркада у світовому біатлоні опинилася під загрозою. У першій індивідуальній гонці сезону володар Великого кришталевого глобуса був битий не лише норвежцем Йоганнесом Бьо, але й своїм співвітчизником Кантеном Фійоном-Майє.

Фуркада підвела остання "стійка" – два промахи позбавили його шансів на перемогу. Проте навіть з таким серйозним штрафом Мартен впевнено випередив швидкого австрійця Юліана Ебергарда та росіянина Антона Бабікова, який стріляв точно. Принц біатлону програв лише 13 секунд Фійону-Майє, хоча 25-річний спортсмен з Шампаньйолу надіслав усі 20 патронів у мішені. А перевага Йоганнеса Бьо над усіма суперниками виявилася величезною – понад дві хвилини за ідеальної роботи на вогневих рубежах.

Серед українців гідні результати в Естерсунді продемонстрували Артем Прима та Сергій Семенов. Обидва відправили "у молоко" по два набої, проте непогано бігли і посіли 23 та 24 місця підсумкового протоколу відповідно. Володимир Сємаков, Руслан Ткаленко і Олександр Жирний до залікової зони не потрапили, припустившись надто великої кількості промахів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram