78% українців незадоволені рівнем безпеки на дорозі
Загрузка плеера...

Лише 16% українців вважають українські дороги безпечними. За результатами соціологічного дослідження, яке проводилося у жовтні-листопаді 2017-го року, переважна більшість українців незадоволені рівнем безпеки на українських дорогах– таких 78%.

Олексій Ляшенко, аналітик:

"По регионам неудовлетворенность безопасностью возрастает с запада на восток. Но отдельно следует отметить, юг Украины, где катастрофическая цифра. Только 2%  удовлетворены состоянием безопасности и 93% не удовлетворены безопасностью на дорогах".

Найнебезпечнішими факторами, які призводять до аварій, українці вважають водіння у стані алкогольного сп’яніння та перевищення швидкості – 88 та 84% відповідно. Третє місце з істотним відривом посідає використання мобільного телефона за кермом – 35%.

Олексій Ляшенко, аналітик:

"Превышение скорости более актуально в областных центрах, чем в остальных населенных пунктах. Вождение в нетрезвом виде чаще упоминали на Западной Украине".

Половина опитаних вважає, що за останній рік ситуація з рівнем безпеки на дорозі не змінилася. 41% респондентів відзначили її погіршення. І тільки 5% помітили покращення.

Олексій Ляшенко, аналітик:

"В сельской местности больше тех, кто считает, что ситуация не изменилась. А в областных центрах каждый второй считает, что ситуация за год только ухудшилась". Количество тех, кто не удовлетворен, увеличилась, потому что ситуация ухудшилась на дорогах. И уже не опрос, а официальная статистика МВД свидетельствует о том, что за 9 месяцев этого года побило рекорд по смертности, то это говорит о многом".

Дослідження проводилося з 27 жовтня до 9 листопада по всій території України, окрім тимчасово окупованих територій. В опитуванні взяли участь більше 1800 респондентів віком від 18-ти років.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram