Закарпатські лісники протестували проти реформи
Загрузка плеера...

У четвер, 30 листопада, в Ужгороді протестували лісники з усіх районів Закарпаття. Близько тисячі людей прийшли під стіни обласної державної адміністрації з вимогою переглянути стратегію реформування лісової галузі.

Як зазначили ініціатори акції, текст документа, схвалений 15 листопада без представлення й обговорення на засіданні уряду, не проходив жодного громадського обговорення, не погоджений із Профспілкою.

На думку учасників протесту, реформа знищить лісове господарство і призведе до приватизації лісів. А це вже грабіж народу. Гроші підуть в одні руки, рубка лісів стане неконтрольованою. Тисячі людей залишаться без роботи. Якщо влада не змінить рішення, Карпатам загрожує екологічна катастрофа.

Як відомо, 15 листопада Кабмін ухвалив стратегію реформування лісового господарства на період до 2022 року. Реформа передбачає повну реорганізацію галузі лісового господарства – передачу функцій здійснення господарської діяльності у сфері лісового та мисливського господарства новоствореному суб’єкту господарювання державної власності.

28 листопада в Івано-Франківську мітингували працівники усіх прикарпатських лісгоспів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram