Межигір'я остаточно перейшло у державну власність
Загрузка плеера...

Вищий господарський суд України ухвалив рішення, за яким резиденція "Межигір’я" остаточно переходить у власність держави. Про це міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що відповідне рішення поставило крапку у справі "Межигір’я". За словами Семерака, далі має відбутися інвентаризація державного майна і визначення органу управління ним.

Також він наголосив, що Мінприроди ініціюватиме надання Межигір'ю статусу об'єкта природно-заповідного фонду, "що назавжди відкриє цю територію для людей, дозволить забезпечити догляд за рідкісними тваринами й рослинами та зробить цю територію освітнім і науковим центром".

Нагадаємо, суд наклав арешт на нерухомість у Межигір'ї ще у 2014 році.

За словами начальника департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури Сергія Горбатюка, майно мало залишатися під арештом до вироку суду про конфіскацію, або якщо Верховна Рада прийме закон про спецконфіскацію.

1 серпня 2017 року Київський апеляційний господарський суд за поданням прокуратури Києва прийняв рішення про визнання недійсними договорів, за якими урядова резиденція "Межигір'я" вибула у 2007 році з державної власності.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram