МВФ досі думає над українським бюджетом
Загрузка плеера...

Міжнародний валютний фонд ще не завершив переговори з українським урядом стосовно державного бюджету на наступний рік. Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на постійного представника МВФ в Україні Йоста Люнгмана.

Міжнародні партнери стверджують, що дефіцит бюджету не повинен перевищувати 2,5%. Крім того, головний фінансовий документ країни має відповідати вимогам кредиторів. Побажання Міжнародного валютного фонду залишились такими ж, що і раніше. Це закон про приватизацію, створення антикорупційного суду та узгодження українських тарифів на газ з реальною вартістю імпортного палива.

Одним з ключових моментів у МВФ вважають пенсійну реформу. Партнери не кажуть прямо про підвищення пенсійного віку, проте наголошують, що Україна повинна стимулювати людей працювати довше. Для цього пропонують ввести систему заохочень.

До обговорення бюджету долучились також експерти зі Світового банку.

Відзначимо, усього лише тиждень тому у Міністерстві фінансів заявляли, що вже узгодили проект Держбюджету з Міжнародним валютним фондом. Мінфін заявив, що Україна врахувала усі вимоги партнерів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram