9-класникам доведеться робити ID-картки
Загрузка плеера...

Міністерство освіти та науки України зобов’язало школярів, які після 9 класу планують вступати в коледжі, технікуми чи училища, оформити ID-картки. Інакше у них не приймуть заяву на вступ.

В умовах прийому зазначено, що під час подання заяви абітурієнт має пред’явити оригінал ID-картки, що посвідчує особу, та подати його копію.

Вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише діти, яким виповнилося 14 років після 1 травня 2018-го.

Олег Шаров, директор Департаменту вищої освіти:

"Вступники на основі 9 класів повинні будуть подавати документ, що посвідчує особу. Таким документом є паспорт у вигляді ID-картки, який, відповідно до законодавства, видається громадянам України з 14-річного віку. Тому буде потрібно для вступу на основі 9 класів подавати саме таку ID-картку. І тому дуже просимо заздалегіть потурбуватися про її замовлення та отримання".

Як відомо, восени 2016 року у Верховній Раді ухвалили паспортну реформу. У жовтні цього року МОН затвердило умови прийому на 2018 рік.

Більшість людей, яких нововведення стосується безпосередньо, уже висловлюють стурбованість через нові правила. У паспортних столах – довгі черги, нестача кадрів, обладнання тощо.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram