Видатки на субсидії у 2017-му році зростають
Загрузка плеера...

Видатки на субсидії цього року зростають на 7,6 млрд грн. Відповідні зміни до бюджету на 2017-й рік підписав Президент України Петро Порошенко.

Під час ухвалення державного кошторису для субсидій на житлово-комунальні послуги передбачили 61,2 млрд грн. Але ще влітку в уряді заявили про те, що цих коштів не вистачає. Через борги держави перед надавачами послуг тисячі абонентів залишилися без гарячої води. Тоді ж Верховна Рада ухвалила відповідні зміни до державного бюджету на поточний рік. Таким чином, загалом видатки на субсидії у 2017-му році зростають до 68,8 млрд грн.

За інформацією Держстату, субсидії в Україні отримує третина домогосподарств. Тарифи на житлово-комунальні послуги українці під час соціальних досліджень постійно визначають як одне з найболючіших питань.

За оцінками експертів, наступного року уряд планує зменшити кількість отримувачів субсидій. Однією з причин називають підвищення мінімальної заробітної плати, через яку багато українців може втратити цю пільгу.

Окрім збільшенні видатків на субсидії, зміни до бюджету на 2017-й рік передбачають і додаткові кошти на медичну субвенцію – у тому числі, на своєчасну виплату заробітної платні медикам. Також субвенції передбачено для територіальних громад.

Нагадаємо, що закон набуває чинності наступного дня після публікації в офіційних державних виданнях.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram