Українці мітингують проти "Опоблоку"
Загрузка плеера...

Сотні українців продовжують протестувати біля офісу голови парламентської фракції "Опозиційний блок" Юрія Бойка.

Люди:"Бойка – на нари! Бойка – на нари! Льовочкіна - на нари! Льовочкіна - на нари!".

Під час акції протесту активісти вкотре нагадали нардепу про те, що "Опоблок" зрадив своїх виборців і зараз голосує за провладні закони, просуваючи скандальні реформи, які аж ніяк не покращують життя громадян.

Люди: "Ви – не опозиція. Ви – не опозиція. Ви – не опозиція".

Роман Сидоренко, громадський активіст:

"Эти люди называют себя оппозицией, но такими не являются. Эти люди обманывают своих избирателей, народ Украины, и на протяжении десятков лет грабят нашу страну и издеваются над украинцами. Мы будем собираться и бороться за то, чтобы справедливость восторжествовала, чтобы людей, которые обманывают своих избирателей, таких, как Бойко, таких, как Левочкин, привлекли к ответственности. Чтобы было нормальное расследование".

Вкотре мітингувальники нагадали Юрію Бойку про скандальні газовидобувні бурові установки, які п'ять років тому, коли нинішній нардеп очолював міністерство енергетики та вугільної промисловості, Україна придбала за завищеними цінами. Активісти вважають, що за таку оборудку винних треба притягнути до кримінальної відповідальності.

Антон Івлєв, громадський активіст:

"Ми вимагаємо притягнення до кримінальної відповідальності Бойка, Льовочкіна. Ми вимагаємо чесного, прозорого розслідування по справі скандальних "вишок Бойка". Ця нечисть роками грабує Україну, безкарно грабує наш народ. Вони залізли в кишеню до кожного з нас. Ми маємо це зупинити. Тож наша безстрокова акція протесту продовжується".

Наразі, кажуть мітингувальники, їхні ключові вимоги – притягнення до кримінальної відповідальності нардепів від "Опозиційного блоку" Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна за обкрадання держави та зраду українського народу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram