"Джіро д’Італія-2018" розпочнеться в Ізраїлі
Загрузка плеера...

У Мілані відбулася презентація маршруту 101-ої в історії велобагатоденки "Джіро д’Італія". Гонка стартуватиме четвертого травня в Ізраїлі, де пройдуть три перших етапи, в тому числі 10-кілометрова "розділка" у Єрусалимі.

Після дня відпочинку-перельоту спортсмени підкорятимуть легендарний вулкан Етна на Сицилії. Далі пелотон вирушать на північ до Альпів уздовж побережжя спочатку Тірренського, а потім Адріатичного моря. Найвищою точкою, на яку заїдуть учасники змагань, стане вершина Колле делле Фінестре – 2178 метрів над рівнем моря. Велика "розділка" відбудеться 22 травня і матиме довжину 34,5 кілометри. Останній етап дружби фінішує в Римі.

Презентацію відвідали переможець "Джіро" 2017 року Том Дюмулен та Альберто Контадор, який цього сезону завершив професійну кар’єру. Приємною несподіванкою для фанатів велоспорту стало відеозвернення британця Кріса Фрума, у якому він підтвердив свою участь у італійській гонці. У разі перемоги Фрум може стати лише третьою людиною в історії, якій підкорилися усі три Гран-тури – "Джіро", "Тур де Франс" та "Вуельта Іспанії".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram