США закликали світ повністю ізолювати КНДР
Загрузка плеера...

Під час екстреного засідання Ради безпеки ООН постійний представник Сполучених Штатів Америки Ніккі Гейлі закликала усі країни світу розірвати будь-які зв’язки з Північною Кореєю.

За словами дипломата, варто припинити будь-яку торгівлю з КНДР. В першу чергу це стосується Китаю. Президент США Дональд Трамп телефоном звернувся до лідера Піднебесної Сі Цзіньпіна з проханням не постачати Північній Кореї нафту. Окрім того, Америка вважає, що КНДР має бути позбавлена права голосу в Організації Об’єднаних Націй. У разі, якщо Пхеньян наважиться на відриту агресію, адміністрація глави США вчергове пообіцяла повністю знищити режим Ким Чен Ина.

З критикою закликів з боку американців прогнозовано виступила країна, політична система якої стрімко наближається до корейської, – Росія. Воно й не дивно: у своєму виступі пані Гейлі заявила, що необхідно вислати з території інших держав північнокорейських працівників. А у Росії, як відомо, рабську працю громадян КНДР використовували під час будівництва великих об’єктів, зокрема, стадіонів для чемпіонату світу з футболу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram