В Кубку України визначились півфіналісти

На відміну від минулого року, усі матчі чвертьфінальної стадії Кубка України з футболу відбулися вчасно. Погода намагалася перешкодити лише київському "Динамо", яке приїхало в гості до чернігівської "Десни".

На засніженому стадіоні імені Юрія Гагаріна столичний клуб результативно провів початок та кінцівку зустрічі. На шостій хвилині Денис Гармаш з передачі Йосипа Піварич відкрив рахунок, а в доданий до другого тайму час подвоїв перевагу "біло-синіх" юний форвард Назарій Русин.

Ще одну виїзну перемогу здобув "Маріуполь". Підопічні Олександра Бабича у дуелі з полтавською "Ворсклою" пропустили першими – відзначився Кулач. Проте ще до перерви Борячук зрівняв рахунок, а за п’ятнадцять хвилин до фінального свистка Тотовицький забезпечив приазовцям місце у півфіналі.

Донецький "Шахтар" дотримався обіцянки, яку дав радикалам, і вийшов на поєдинок проти "Вереса" у футболках на підтримку української армії. Команда з Рівного, яка у цьому сезоні зіграла найбільше нічиїх серед представників Прем’єр-ліги, цього разу була бита з рахунком 0:4. Голами відзначилися Факундо Феррейра, Бернард, Марлос та Густаво Бланко Лещук.

Останнім півфіналістом став "Дніпро-1". ФК "Львів" чинив супротив до останнього і дуже сподівався на серію пенальті, але на 119-ій хвилині Ярослав Поплавка забив вирішальний м’яч. 2:1 – дніпряни залишаються єдиною командою у Кубку не з елітного дивізіону.