Річниця розгону Майдану пройшла з сутичками та фаєрами
Загрузка плеера...

Із сутичками, димовими шашками та затриманнями активісти у Києві влаштували смолоскипно-фаєрну ходу до четвертої річниці розгону учасників Євромайдану. Стартував захід на Майдані Незалежності. Там увечері зібралися, за інформацією з різних джерел, від кількох десятків до кількох сотень активістів. Серед них були й у часники подій 29 листопада 2013-го року. Цього разу теж не обійшлося без сутичок і словесних перепалок із правоохоронцями.

Ще перед початком ходи, коли ініціатори та учасники заходу лише збиралися на центральній площі Києва, між активістами та представниками поліції виникла суперечка.

Згодом людей вдалося вгамувати. Проте після того, як учасники акції запалили смолоскипи та фаєри і рушили вулицею Інститутською до Адміністрації Президента, невідомі кинули димові шашки неподалік адмінбудівлі. Свої дії учасники ходи пояснили тим, що вони хотіли підійти ближче до резиденції Гаранта, а силовики їм завадили.

Від Адміністрації Президента активісти рушили до Міністерства внутрішніх справ, де також відбулися сутички. На вулиці Богомольця правоохоронці за порушення громадського порядку затримали та доправили до відділку чотирьох осіб. З молодиками провели бесіду, склали протокол і доволі швидко відпустили. За словами активістів, до них застосовували силу. В одного із затриманих було розсічення на носі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram