Українки потрапили до топ-четвірки на Кубку світу

Перша індивідуальна гонка олімпійського сезону виявилася дуже вдалою для української жіночої збірної із біатлону. П’ять із шести спортсменок потрапили до залікової зони, причому Валентина Семеренко посіла четверте місце, а Юлія Джима вдруге в особистих змаганнях Кубку світу піднялася на п’єдестал пошани.

Запорукою успіху українок стала точна стрільба. І Валя, і Юля пройшли вогневі рубежі без жодного промаху. Ходом уродженка Києва була швидшою за свою напарницю по команді. Проте навіть її сил не вистачило на те, аби обігнати білоруску Надєжду Скардіно та норвежку Сунневе Сулемдаль. Як результат – бронза і велике сподівання на те, що Джима перевершить це досягнення на Олімпійських Іграх у Пхьончхані.

Чудово відпрацювала на стрільбищі Ірина Варвинець, проте низька функціональна готовність дозволила нашій співвітчизниці піднятися лише на 28-ий рядок підсумкового протоколу. Анастасія Меркушина стала 37-ою, а Віта Семеренко замкнула топ-40. Олена Підгрушна, на жаль, провалила індивідуальну гонку. 58-е місце – зовсім не те, на що ми розраховуємо від капітана збірної. Сподіваємося, що чемпіонка світу просто не форсує події і на пік форми вийде якраз перед Олімпіадою.