Головні події 29-30 листопада
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 29-го до ранку 30 листопада 2017 року:

У Києві провели смолоскипну ходу

З нагоди річниці кривавого розгону Євромайдану близько сотні активістів влаштували смолоскипну ходу до будівлі МВС. В ході сутичок, що виникли між мітингувальниками та правоохоронцями, затримано четверо осіб.     

США закликає повністю ізолювати КНДР

Сполучені Штати хочуть, аби всі держави світу відмовилися від будь-яких економічних чи політичних зв’язків з Північною Кореєю. У Вашингтоні також закликають позбавити КНДР права голосу в Організації Об’єднаних Націй.  

Агента НАБУ спіймали на гарячому

Агент НАБУ був затриманий під час передачі хабара першому заступнику голови Державної міграційної служби. Дії посадовця кваліфікують як провокацію підкупу. Сума хабара склала 15 тисяч доларів.     

У Стамбулі довічно увязнили 28 людей

У Туреччині до довічного ув’язнення були засуджені 28 військовослужбовців. Їм закидають "замах на конституцію". Усі обвинувачені брали участь у спробі перевороту 16 липня 2016 року. Усього в країні заарештовано вже 50 тисяч "путчистів".

НАТО попередило про війну

Північноатлантичний Альянс опублікував доповідь, у якій говорить про ризик міждержавної війни. До конфлікту може призвести нарощення військової потужності Росії та Китаю.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram