Кияни про заборону паркування на 67 вулицях, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

У вівторок, 28 листопада депутати на сесії Київської міськради проголосували за заборону паркування приватних автомобілів на 67 вулицях столиці, зокрема на Хрещатику та бульварі Тараса Шевченка. Журналісти NewsNetwork поцікавились у жителів та гостей столиці щодо цього рішення. Опитані відповіли на питання: "Чи підтримуєте Ви рішення про обмеження паркування у Києві?"

І ось які відповіді ми отримали.

Юрій, житель Києва:

"Підтримую. Щоб можна було вільно по Києву ходити. А у нас машина на машині – хоч на балкон їх став. Треба паркомісця робити. Треба було думати наперед".

Олександр, житель Києва:

"Підтримую, тому що я маю машину і дуже важко проїхати по деяким вулицям, адже перекривають одну полосу…Буває навіть і дві. Я тільки за. Просто побільше платних парковок треба зробити і все".

Ольга, жителька Києва:

"Поддерживаю, потому что невозможно проехать по дороге, мешают машины, которые припаркованные на крайнем ряду".

Жителька Києва:

"Класно. А чому можна паркуватися де і кому заманеться?"

Андрій, житель Києва:

"Підтримую, особливо в зимовий період. Наскільки я пам’ятаю, на Дружби Народів смуга для транспорту взагалі має бути відгороджена, може навіть і бордюром, щоб там не лише не паркувалися, а й навіть не заїжджали. Тому підтримую, звичайно".

Юрій, житель Києва:

"Якщо на дорозі, то так. А якщо є спеціальна зона для парковки, то я за те, щоб була вона".

Ольга, гостя столиці:

"Ну взагалі-то я проти паркування на тротуарах, тим більше на дорогах. Я не киянка, але знаю, що це дуже велика проблема міста. Але перш ніж щось заборонити, треба щось запропонувати. Треба людям дати можливість паркуватися десь цивілізовано, як роблять у нормальних державах".

Андрій, житель Києва:

"Якщо дадуть місце для парковок, де можна зупинятись, то нормально. Тоді, думаю, буде менше заторів".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram