Зубко переклав проблеми з опаленням на місця
Загрузка плеера...

У Кабінеті Міністрів заявили, що за теплопостачання відповідає не центральна влада, а органи місцевого самоврядування. Про це в інтерв'ю одному з видань розповів віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Урядовець вважає, що цьогорічний опалювальний сезон розпочався краще за попередній. Зубко нагадав, що у декількох регіонах України процес підключення до тепломереж виявився особливо складним. Це Київщина, Черкащина та Хмельниччина. Віце-прем'єр-міністр вважає, що місцеві чиновники не проконтролювали розрахунки теплопостачальних підприємств, які заборгували чималу суму "Нафтогазу". Зубко запевнив, що Кабінет Міністрів надав проблемним областям можливість реструктурувати борги перед корпорацією. Віце-прем'єр заявив, що місцева влада витрачає гроші на фонтани і дні міста, забуваючи про газ, електроенергію та водопостачання.

У Кабміні нагадали, що матеріали про несвоєчасний запуск сезону направили до прокуратури. Зубко побоюється, що, якщо місцевих чиновників не покарають, то відповідальність за опалення перекладуть на центральну владу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram