Гройсман "розніс" Антимонопольний комітет
Загрузка плеера...

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розкритикував роботу Антимонопольного комітету України. Він заявив, що структура працює неефективно. Очільник уряду звинуватив чиновників АМКУ у тому, що вони зірвали кілька великих тендерів. Це закупівлі для Державної фіскальної служби і "Укрзалізниці".

Антимонопольний комітет відхилив тендери на придбання сканерів і напіввагонів через скарги приватних підприємств. Гройсман вважає, що чиновники АМКУ були причетними до корупційних схем і провалили аукціони навмисне. Зокрема, прем'єр вважає, що посадовці не дозволили придбати сканери для митників, щоб захистити потоки контрабанди.

Гройсман заявив, що у Кабінеті Міністрів вже готують зміни до антимонопольного законодавства. Очільник уряду стверджує, що їх реформи зможуть виправити ситуацію, адже сьогодні ситуація навколо АМКУ "виходить на новий рівень небезпеки".

Нагадаємо, навесні правоохоронці заявили про можливу співпрацю тютюнового монополіста TEDIS Ukraine та чиновників з Антимонопольного комітету, які допомагали компанії зберігати панівне становище на ринку.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram