Ціни, корупція, безробіття - найбільше турбують громадян
Загрузка плеера...

Конфлікт на сході України, корупція, зростання цін і тарифів, низькі зарплати, а також безробіття – такі проблеми, на думку українців, зараз є найбільш актуальними для держави. Про це свідчать результати соціологічного опитування, яке провели всередині листопада.

Михайло Пересунько, соціолог:

"Війна на сході України – 58,4% респондентів вважають цю проблему найактуальнішою. Корупція – 45,6%. Зростання цін, інфляція – 40,4%. Низький рівень заробітних плат та соціальних виплат – 34,3%. Замикає п'ятірку зростання тарифів на комунальні послуги – 28,4%".

Такі показники, на думку експертів, свідчать про відсутність суттєвих змін і повільний рух реформ в Україні.

Михайло Пересунько, соціолог:

"За результатами цього опитування видно, що структура цих проблем, збудників, які сьогодні бентежать людей, вони не змінюються. Це говорить про те, що у нас дуже повільно змінюється соціально-економічна ситуація, повільно ідуть реформи. Тобто кардинальних змін у соціально-економічному полі не відбувається. Відповідно, і громадська думка реагує на це таким чином".

Окрім того, за результатами соціологічного дослідження, більшість опитаних громадян (51,7%) неготова до масових акцій протесту. Майже кожен четвертий респондент (24,9%) підтримує такі заходи, проте навряд готовий взяти участь у них. Підтримує і готовий особисто взяти участь у мітингах та протестах близько 12% опитаних українців.

Всеукраїнське соціологічне дослідження провели з 14 по 24 листопада. Методом індивідуального інтерв'ю було опитано понад дві тисячі осіб у 24-х областях.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram