Активісти вимагали від ГПУ взятися за Бойка та Льовочкіна
Загрузка плеера...

Сотні українців із самого ранку мітингували біля будівлі Генеральної прокуратури України. Люди зібралися під ГПУ з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності народних депутатів від "Опозиційного блоку" Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна.

Активісти нагадали правоохоронцям про сумнозвісні газовидобувні бурові установки, придбання яких відбулося, як неодноразово повідомили ЗМІ, за корупційними схемами. У матеріалах кількох розслідувань стверджувалося, що до закупівель може бути причетний, зокрема, Бойко, який на той час виконував обов'язки міністра енергетики та вугільної промисловості.

Також громадяни просили Генпрокуратуру перевірити діяльність Сергія Льовочкіна, якого в українському політикумі називають "сірим кардиналом", а також бенефіціаром української корупції.

Роман Сидоренко, громадський активіст:

"К сожалению, мы видим, что ни одна власть не взялась за Бойко, не взялась за Левочкина. Сейчас эти люди называют себя оппозицией. Мы видим, как они голосуют в унисон с властью. Мы видим, как они стараются подыгрывать власти. Но все же мы требуем от нашей власти, от генерального прокурора Украины Юрия Луценко расследовать скандал с "вышками Бойко", расследовать все коррупционные схемы, которые проводил и проводит по сей день Сергей Левочкин, расследовать, откуда у этих людей миллиарды, и вернуть все эти деньги в бюджет".

На думку мітингувальників, зараз парламентська фракція "Опозиційний блок", до якої входять, зокрема, і Бойко з Льовочкіним, скооперувалася із чинною владою і не захищає інтереси простих українців. Таким чином, стверджують люди, політики зрадили своїх виборців.

Роман Сидоренко, громадський активіст:

"Мы – мирная акция, но мы будем громко заявлять о себе. Нам надоело терпеть этот беспредел. По Бойко еще пытались провести расследование. Я уверен, что мы добьемся, чтобы по Бойко было расследование. Но также необходимо добиться расследования и по Левочкину".

Активісти наголосили, що зараз влада покриває парламентаріїв-злочинців. Тому протестувальники вимагають від правоохоронних органів вжити заходів і притягнути Бойка та Льовочкіна до кримінальної відповідальності, і зробити це негайно.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram