У Туреччині триває полювання на "путчистів"
Загрузка плеера...

З дня спроби військового перевороту у Туреччині минуло майже півтора року, але режим Реджепа Таїпа Ердогана не припиняє проводити "чистки" на різних рівнях. 16 листопада відбулися масові арешти співробітників поліції, а тепер настала черга солдатів.

Суд видав ордери на арешт 360 осіб, які проходять службу у частинах поблизу Стамбула. Бійців звинувачують у зв’язках із Фетхуллахом Гюленом. Проповідника, що перебуває у добровільному вигнанні у Сполучених Штатах, президент республіки вважає організатором та натхненником перевороту. Він нібито створив цілу мережу завербованих агентів у державних установах з метою незаконного повалення уряду.

Нагадаємо, що путч у Туреччині відбувся в ніч на 16 липня 2016 року. Військові застосували авіацію і танки для штурму президентського палацу та будівлі парламенту. Загинули близько 200 осіб. Населення здебільшого не підтримало повстанців, внаслідок чого спроба перевороту не вдалася. Реджеп Ердоган після цих подій значно посилив свою владу, розпочавши переслідування опозиційно налаштованих журналістів та суспільних діячів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram