Ударні темпи: НАЗК перевірило аж 113 декларацій
Загрузка плеера...

У Національному агентстві з питань запобігання корупції заявили, що знаходять порушення у кожній 14 декларації. До такого висновку тут прийшли, проаналізувавши повністю перевірені е-декларації. Щоправда, таких поки усього 113. Перевірка майже 500 документів ще триває. При цьому загальна кількість поданих е-декларацій становить приблизно 1,5 мільйона. Таким чином, НАЗК за рік не опрацювало і однієї сотої відсотка.

З усього цього масиву інформації Національне агентство знайшло порушення у документах шести осіб. Серед них лише один народний депутат ("опоблоківець" Сергій Дунаєв), решта – держслужбовці місцевого рівня. Йдеться про ознаки декларування недостовірної інформації.

У НАЗК повідомили, що висновки про порушення направили правоохоронцям (поліція, прокуратура та антикорупційне бюро). Крім того, Нацагентство направило до суду аж 55 протоколів про адміністративні порушення (несвоєчасне внесення та недостовірні відомості у звітності).

У Національному агентстві з питань запобігання корупції стверджують, що вже знайшли вихід із ситуації. У НАЗК заявили, що підготували програму, яка може перевірити весь масив е-декларацій за 12 годин. Щоправда, цей диво-модуль треба спочатку перевірити на відповідність нормативним документам. Крім того, в агентстві стверджують, що програмне забезпечення може скомпрометувати систему захисту інформації у Єдиному державному реєстрі декларацій.

Відзначимо, що при цьому Нацагентство закликало чиновників відповідально поставитись до подачі декларацій за новий період.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram