Теща полковника поліції купається в розкошах
Загрузка плеера...

В Україні краще за інших живеться навіть не представникам влади, а їх родичам. Принаймні, такий висновок можна зробити з тих випадків, коли чиновник, згідно з електронною декларацією, голий і босий, а от його дружина, сестра, брат, сват, кум чи внучата троюрідна племінниця – справжні багатії.

Яскравий приклад подібної дивовижі знайшли журналісти одного з вітчизняних ЗМІ. Їм вдалося дізнатися, що теща начальника Департаменту управління майном Національної поліції Івана Наумова є щасливою власницею автомобіля Maserati Levante, кількох земельних ділянок під Києвом та Миколаєвом та недобудованих споруд вартістю майже півмільйона доларів. І це при тому, що офіційний дохід пані Тетяни Зачиняєвої за останні 5 років склав… 10,5 тисяч гривень.

Мабуть, немає нічого дивного у тому, що полковник Наумов вирішив не вказувати у своїй декларації статки любої тещі. Хоча, може не такої і любої – журналістам посадовець запропонував самим спитати у неї, звідки взялися багатства. Сам чоловік нічого, мовляв, не знає і з матір’ю дружини не живе.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram