Націоналісти висунули "Шахтарю" ультиматум
Загрузка плеера...

У вівторок, 28 листопада, представники націоналістичних організацій та фанатських угруповань заблокували автобус донецького клубу "Шахтар", вимагаючи розмови з футболістами. Гнів ультрас та праворадикалів викликала нібито відмова команди взяти участь в акції на підтримку бійців АТО.

За інформацією деяких ЗМІ, "гірники" погрожували бойкотувати матч чемпіонату України, якщо діти українських солдатів, що мали виводити гравців на поле, одягнуть футболки з написом "Мій тато – герой!" Пізніше керівництво клубу заявило, що акція не була погоджена з Федерацією футболу та Прем’єр-лігою. Резонанс навколо цієї події донеччани вважають спробою відвернути увагу громадськості від скандалу з неприїздом "Динамо" до Маріуполя.

Поспілкуватися з націоналістами зголосилися Андрій Пятов та Тарас Степаненко. Агресивні молодики висловили українським збірникам претензії не лише за футболки, але й за недостатнє демонстрування власної громадської позиції та навіть за те, що Ярослав Ракицький ніколи не співає гімн України. "Шахтарю" висунули ультиматум: або вони все ж братимуть участь в акціях на підтримку війська, або їх змусять грати в Донецьку. У відповідь на це Тарас Степаненко пообіцяв, що на матчі Кубка України у середу клуб використає патріотичні написи.          

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram