"Батьківщина", БПП та "За життя" у трійці електоральних симпатій
Загрузка плеера...

36,4% українців підтримують ідею проведення дострокових парламентських виборів. Трохи більше 39% (39,2%) наразі не бачать потреби у їх проведенні. Ще 24,4% не змогли чітко сформулювати свою позицію, відповідаючи на це питання. Такі результати опитування оголосили соціологи у рамках проекту "Територія реформ. Кризовий моніторинг".

Досліджуючи електоральні настрої громадян нашої держави, у респондентів також поцікавилися про готовність прийти на виборчі дільниці, якщо б вибори до Верховної Ради відбулися найближчої неділі. Майже 70% (69,8%) опитаних дали позитивну відповідь. Приблизно кожен третій українець (26,9%) наразі не готовий проголосувати. 3,3% респондентів не змогли визначитися. Відповідаючи на питання, за кого б ви проголосували, якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі, електоральні симпатії українців розподілилися наступним чином.

Юрій Лісничий, директор Інституту аналізу та прогнозування:

"Партія "Батьківщина" отримала б 10,1% підтримки українців. Партія БПП-"Солідарність" отримала б 8,5% голосів українців. На третьому місці партія "За життя" - 7,3% підтримки виборців. Четверте місце – Радикальна партія - 7%. П'яте місце - "Опозиційний блок" - 5,1%".

Цього разу вже вкотре експерти відзначили стабільну позицію в рейтингу партії Вадима Рабіновича "За життя", яка упродовж тривалого часу перебуває у трійці лідерів електоральних симпатій українців. Ба більше, за спостереженнями соціологів, ця політична сила стабільно відбирає частину електорату "Опозиційного блоку". Такі результати опитування значно відрізняються від інформації, яку нещодавно оприлюднив Центр Разумкова.

Юрій Лісничий, директор Інституту аналізу та прогнозування:

"Третє місце у партії "За життя". Знову ж таки завдяки активній позиції Вадима Рабіновича як лідера. Опозиційна позиція, медійна позиція, постійна наявність у медіа-просторі. Завдяки цьому рейтинг "За життя" постійно збільшується. При цьому він стабільно від'їдає частину рейтингу в "Опозиційного блоку". Ми бачимо, що загалом практично всі соціологічні компанії показують, що "Опозиційний блок" попри те, що мав би набирати бали, він стоїть на місці, а іноді навіть втрачає".

Соціологічне дослідження проводилося з 14 по 24 листопада 2017 року. Методом індивідуального інтерв'ю було опитано 2008 респондентів у 24 областях України, за винятком тимчасово непідконтрольних Києву територій.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram