Головні події 28-29 листопада
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 28-го до ранку 29 листопада 2017 року:

Радбез ООН збереться через КНДР

США, Японія та Південна Корея скликали екстрене засідання Ради Безпеки ООН через запуск у КНДР балістичної ракети. Нові ракетні випробування з боку Пхеньяна вже встигли засудити у Європейському союзі та НАТО.     

Мінюст хоче перевірити Трубу

Міністерство юстиції звернулося до Адміністрації Президента щодо застосування до нового голови ДБР Романа Труби закону "Про очищення влади". Виявилося, що чиновник, обраний спеціальною комісією, не проходив люстраційну перевірку.  

Британія погодила "відступні" за Брекзит

Сполучене Королівство та Європейський союз дійшли згоди щодо фінансового аспекту Брекзиту. Лондон до 2020 року повинен виплатити Брюсселю 60 мільярдів євро, які мав спрямувати на спільні європейські програми.

На Київщині затримали причетних до ІДІЛ

Прокуратура Київської області та ГПУ затримали осіб, що займалися підробкою документів та створили канал нелегальної міграції. Зловмисники виявилися причетними до діяльності терористичного угруповання "Ісламська держава".    

Арештовані урядовці Каталонії покаялись

Вісім арештованих колишніх членів уряду Каталонії направили листа до Верховного суду Іспанії, у якому офіційно визнають владу Мадрида. Екс-віце-президент автономії Уріол Жункерас та його соратники також просять випустити їх на волю.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram