В ЄС вважають, що Україна рано заговорила про гроші
Загрузка плеера...

У Європейському Союзі заявили, що українські політики надто рано заговорили про нову програму фінансової допомоги від ЄС. В українському представництві Євросоюзу уточнили, що поки не визначили ані обсягів фінансування, ані умов, на яких Київ може отримати гроші.

В ЄС стверджують, що нову програму макрофінансової допомоги спершу треба погодити на рівні Ради Європи та Європарламенту. Якщо тут підтримають ідею фінансової підтримки, Україні та Євросоюзу потрібно буде підписати новий меморандум про співпрацю на нових умовах.

Європейські політики зазначили, що не забуватимуть про свої попередні вимоги. Нові умови, вірогідніше за все, включатимуть основні пункти нинішньої програми. Це, зокрема, проводження програмних реформ: реєстр декларацій, зняття заборони на експорт лісу та боротьба з корупцією. У представництві ЄС додали, що при визначенні обсягів фінансової допомоги врахують, яких успіхів за цими напрямками Україна вже досягла.

При цьому Україна досі не отримала передбачений нинішньою програмою співробітництва транш від ЄС у розмірі 600 млн євро. Голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі вважає, що Київ не впорався з вимогами Європи і може просто втратити ці гроші.

Перед цим Президент України Петро Порошенко заявив, що Євросоюз продовжить програму фінансової підтримки, яка передбачає надання 1,8 млрд євро впродовж наступних двох років.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram