Поліція не може знайти 43 тисячі українців
Загрузка плеера...

В Україні від правоохоронних органів переховується понад 43 тисячі громадян. Про це повідомили на сторінці сервісу моніторингу реєстраційних даних Opendatabot.

До такого висновку експерти дійшли на підставі аналізу відкритого доступу до інформації Міністерства внутрішніх справ, за допомогою якого українці можуть швидко та легко перевірити, кого розшукують стражі порядку.

На сайті сервісу стверджується, що найчастіше у розшук громадяни потрапляють за такими статтями, як дезертирство, крадіжки та шахрайство.

Серед прізвищ найвідоміших людей, яких не можуть знайти правоохоронці, фігурують Віктор Янукович, Микола Азаров, Сергій Курченко, Сергій Арбузов, Олександр Клименко та інші колишні високопосадовці. 

"Відтепер українці зможуть перевірити, чи не переховується їх, колега, співробітник, партнер від правоохоронних органів. Така перевірка зменшує ризики при співробітництві. Тепер у нас є моніторинг компаній, судових справ та громадян", - зауважив засновник Opendatabot Олексій Іванкін.

Створення сервісу відкритих даних викликало жваве обговорення у соціальних мережах. В основному громадяни обурювалися бездіяльністю правоохоронних органів. Причиною тому стала інформація про кількість нерозкритих та опублікованих через певний відрізок часу справ, скільки компаній має той чи інший політик та які компанії займаються відмиванням грошей.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram