Бойка вимагають притягнути до кримінальної відповідальності
Загрузка плеера...

Декілька сотень українців зібралися в центрі Києва, щоб нагадати голові парламентської фракції "Опозиційний блок" Юрію Бойку про зраду своїх виборців.

За словами мітингувальників, фракція "Опозиційний блок" мала би бути гідним політичним опонентом чинній владі і діяти в інтересах українського народу. Натомість, кажуть активісти, представники "Опоблоку" підігрують і допомагають нинішній провладній більшості протягувати у стінах Верховної Ради потрібні закони та просувати скандальні реформи.

Роман Сидоренко, громадський активіст:

"Мы уже не первый раз пришли под офис Бойко, под офис "Оппозиционного блока", потому что мы считаем, что Юрий Бойко, Левочкин и все эти негодяи, которые составляют так называемый "Оппозиционный блок", – это люди, которые предали своих избирателей, которые сговорились вместе с властью и грабят Украину. Это люди, в частности, господин Левочкин, который находился за спиной любой власти. Этот человек, так называемый "серый кардинал". Он постоянно у власти, постоянно прячется, постоянно грабит украинцев, прикрывается оппозиционными лозунгами, а мы в Верховной Раде видим голосования, которые совпадают с властью. Как голосует БПП, так голосует и "Оппоблок", как голосует "Народный фронт", так голосует и "Оппоблок". Это говорит о том, что они не являются настоящей оппозицией. Мы хотим, чтобы против Бойко и Левочкина расследовались те уголовные дела, которые по ним есть".

Нагадали активісти Юрію Бойку і про славнозвісні газовидобувні бурові установки, які п'ять років тому придбала Україна за 400 мільйонів доларів.

Роман Сидоренко, громадський активіст:

"Так называемые "вышки Бойко", о которых никто не хочет говорить. Мы хотим, чтобы эти дела также расследовались. Там миллионы долларов, которые надо вернуть в бюджет. Это деньги, которые могут пойти на пенсии, на зарплаты, на стипендии, на развитие образования, на развитие медицины. К сожалению, эти деньги оседают в их карманах. Они покупают за них виллы, яхты, острова, и прекрасно себя чувствуют. Эти люди не думают о народе Украины, просто предали своих избирателей, тех людей, которые привели их к власти".

Одна із ключових вимог мітингувальників – притягнути до кримінальної відповідальності нардепів від "Опозиційного блоку" Бойка та Льовочкіна за усі злочини, скоєні проти держави та українського народу.

Антон Івлєв, громадський активіст:

"Мета нашої акції – притягнення до кримінальної відповідальності лідера "Опозиційного блоку" Бойко і його куратора – Льовочкіна, які роками розграбовують народ України. Тепер тероризують українців, своїх же виборців, які їх обрали. Вони не є опозицією. Вони голосують за провладні ганебні закони, які приймає зараз Верховна Рада. Вони голосують за дрібний прайс. Ми маємо це зупинити. Це наша основна мета, ціль нашого заходу, і притягнення цих людей до кримінальної відповідальності".

Активісти наголосили, що чинна влада покриває злочини нардепів та високопосадовців часів Януковича, і вимагають від правоохоронних органів нарешті вжити заходів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram