Людям повернули аж 5 млн грн за послуги ЖКГ
Загрузка плеера...

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів провела перевірку та виявила порушення у нарахуваннях вартості житлово-комунальних послуг протягом 2016-2017 років на суму понад 5 мільйонів гривень. Про це повідомило одне із українських медіа.

За інформацією Держспоживслужби, у суму до сплати включали необґрунтовані та завищені показники. До прикладу, у Дніпропетровській області до тарифів дописували інвестиційну складову, банківські послуги та завищені суми прибутків. В обласній прокуратурі відкрили провадження проти керівників комунальних підприємств, хоча, можливо, винна ще й місцева влада.

Чи не найбільша плутанина із комунальними платіжками у Києві. Проте жителі міста можуть повернути певну частину коштів, які заплатили за постачання тепла за опалювальний період 2015-2016 років, зважаючи на правові нюанси.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики й комунальних послуг, за вказаний період прийняла аж 5 постанов про зміну тарифів та централізоване теплопостачання. Усі ці рішення Київський апеляційний суд визнав легітимними.

Варто зауважити, що значна кількість експертів, громадських діячів та українських політиків вважають нинішні комунальні тарифи грабіжницькими й такими, що призводять до зубожіння населення. Крім того, представники чинної влади порушують свої ж обіцянки, які давали перед виборами. І в цій ситуації 5 мільйонів гривень повернутих коштів жодним чином не впливають на ситуацію в Україні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram