Новостворене ДБР прописалось у Кабміні
Загрузка плеера...

Новостворене Державне бюро розслідувань стало офіційною організацією. Очільник ДБР Роман Труба зареєстрував структуру у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.

Юридично відомство "прописалось" у Секретаріаті Кабінету Міністрів. Фактично ж приміщення для бюро ще не знайшли. Не вирішено питання і з матеріально-технічним забезпеченням організації. Втім, незначний прогрес є у кадровому питанні. Директор бюро Роман Труба затвердив на посадах своїх заступників, яких конкурсна комісія призначила ще два тижні тому. Це Ольга Варченко та Олександр Буряк. У комісії стверджують, що новопризначений голова відомства вже розробляє організаційну структуру. Впроваджувати її можна буде лише після того, як програму схвалять у Кабміні.

Сьогодні ще не розробили порядок набору рядових співробітників. Заступниця голови ДБР Ольга Варченко заявила, що для продуктивного формування штату бюро треба змінити законодавство.

За прогнозами Варченко, навіть за сприятливих умов запуск відомства відбудеться не раніше, ніж через півроку.

Тим часом Генеральна прокуратура вже втратила право розслідувати справи проти високопосадовців, суддів та правоохоронців. Ці провадження мають перейти до Державного бюро розслідувань.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram